Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

01. o firmie
02. alarmy (SSWiN)
03. monitoring
04. dokumentacja
05. kontakt
 
Telewizja przemysłowa:
 Firma INSJaR świadczy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla instytucji publicznych, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Firma instaluje systemy telewizji przemysłowej oparte na rejestracji cyfrowej zarówno z wykorzystaniem komputerów klasy PC jak i samodzielnych rejestratoratorów cyfrowych. Wykorzystywany sprzęt zapewnia optymalne zabezpieczenie i w wielu przypadkach pozwala zidentyfikować intruza w prosty i szybki sposób, a rejestrowany cyfrowo  obraz może być nagrywany  nawet w rozdzielczości PAL
Proponowane przez INSJaR rozwiązania bazują zarówno na kamerach stacjonarnych wewnętrznych jak i zewnętrznych - kamery zintegrowane z wbudowanym na stałe obiektywem, kamery kompaktowe z wymiennym dedykowanym obiektywem o zmiennej ogniskowej jak również automatycznym pomiarem światła, kamery o ultra wysokiej czułości, jak również z własnym dodatkowym doświetleniem diodowym oraz na kamerach szybkoobrotowych.
Doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji przemysłowej oraz bezpłatne analizy i konsultacje pozwalają na dokładne sprecyzowanie potrzeb klienta, a proponowane rozwiązania cechuje prosta obsługa, dlatego  nie jest konieczne wielogodzinne studiowanie instrukcji użytkownika aby zapoznać się z możliwościami technicznymi sprzętu do nagrywania i odtwarzania materiału.

Opis systemu telewizji przemysłowej:

Przy instalacji telewizji przemysłowej firma INSJaR korzysta z urządzeń producentów takich jak: BCS, Samsung, K2-Tech, Bosch, Topica, AV-Tech i inne.

Każda firma oferuje produkty charakteryzujące się różnymi cechami, są one dobierane indywidualnie do potrzeb klienta, tak aby zaproponowany system był optymalny i spełniał wszelkie wymogi.

W skład systemu monitoringu TV wchodzą następujące urządzenia:

REJESTRATOR: urządzenie to jak sama nazwa wskazuje zapisuje i rejestruje obraz z kamer. Na rynku znajduje się kilka typów rejestratorów, które oferują różne możliwości zapisu.
Dziś standardem są rejestratory cyfrowe, które w zależności od konfiguracji i modelu mogą obsłużyć 4, 8 i 16 kamer. Różnią się one także dokładnością z jaką nagrywają dany obraz. Ważna jest również pojemność nagrania, która jest zależna nie tylko od dysku twardego stosowanego głównie jako nośnik danych, ale również od zastosowanej kompresji programowej jak też rozdzielczości obrazu. Oprócz standardowego nagrywania obrazu rejestratory mają również inne możliwości. Jedną z funkcji jest nagrywanie z detekcją ruchu. Obraz może być również nagrywany tylko w określonych porach lub przesyłany do sieci lokalnej lub INTERNETU w dowolne miejsce na świecie.

Poza rejestratorami cyfrowymi dostępne są również inne produkty, technologicznie starsze lub rzadziej stosowane. Są to m.in starsze karty video czy magnetowidy taśmowe VHS.

informacje o kamerach >>

Copyright © 2010 INSJaR Jarosław Kalinowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: digital-artists.pl. Pozycjonowanie: Czyzkowski.net